1 листопада поїхав на навчання і пропав: поліція розшукує 17-річного Назара Прокопчука

1 листопада поїхав на навчання і пропав: поліція розшукує 17-річного Назара Прокопчука

1 листопада поїхав з дому на навчання та не повернувся житель смт. Черняхова Назар Прокопчук. Об этом сообщает 0562ua.com со ссылкой на СМИ.

Правоохоронці розшукують хлопця та просять повідомити будь-яку інформацію щодо місця його перебування, — повідомляє Ювенальна Превенція Житомирської Області.


За словами матері, яка звернулася до поліції, юнак уранці 1 листопада поїхав до м. Коростишева на навчання. А 4 листопада він написав їй текстове повідомлення, ніби перебуває у м. Києві та має намір стати послушником у релігійній установі. З тих пір про місце знаходження хлопця нічого не відомо.


Прикмети юнака: на вигляд 17 років, зріст 165 см, середньої тілобудови, очі блакитні, волосся світле, хвилясте.


Був одягнений у чорну куртку-пуховик, темно-зелені штани, червоні кросівки, шапку з малюнками. Мав при собі синій рюкзак.


Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження Назара, повідомте за телефонами (04130) 5-06-40, 068-000-66-92 або «102» чи зверніться до найближчого відділення поліції.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Kryminal/1-listopada-poyihav-na-navchannya-i-propav-politsiya-rozshukue-17-rich-10964046.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя