Щось пішло не так: Скільки людей на Донбасі отримали російські паспорти

Небагато бажаючих серед мешканців ОРДЛО отримати російський паспорт.

Об этом сообщает tsn24.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передають Патріоти України з посиланням на Главред.

"На Донбасі трохи людей виявляє бажання отримати російський паспорт, валу охочих немає. Крім того, там обмежені ресурси для реалізації цієї програми паспортизації. Хоча в окупаційних адміністрацій є плани найближчим часом розширити мережу пунктів прийому документів. Кількість виданих паспортів — дуже невелика. Але кількість прийнятих документів-заявок, за моїми оцінками, сьогодні становить близько 19-20 тисяч. Видано російських паспортів орієнтовно тисячі осіб", — повідомив він.

Особливий наголос робиться на найманців в складі 1-го і 2-го армійських корпусів, а також на місцевих чиновників з числа окупаційної адміністрації.

"Вся ця публіка отримує паспорти за окремою процедурою і окремими списками. Дуже багато відмов приходить людям передпенсійного і пенсійного віку. За усталеною дипломатичною практикою, причина відмови ніколи не вказується. Але, виходячи з того, що велика кількість відмов саме людям старшого і передпенсійного віку, складається стійке враження, що Росія не дуже-то бажає надавати своє громадянство армії пенсіонерів", — уточнив Тука.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/shchos-pishlo-ne-tak-skilky-liudei-na-donbasi-otrymaly-rosiiski-pasporty-286568.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя