Це було неминуче, – експерт про зниження рейтингу партії Зеленського

Чому падають рейтинги партії "Слуга народу"?

Президентська партія "Слуга народу" виключила зі свого виборчого списку 7 кандидатів у народні депутати. Двоє з них покинули ряди політсили за власним бажанням. Об этом сообщает hromadskeradio.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таке рішення прийняла партія на своєму передвиборчому з’їзді, що проходив у закритому режимі.

Керівниця прес-офісу політсили Євгенія Кравчук пояснила, що підставами для "чистки" зі списку стали результати постпраймеріз, а саме надана громадянами через партійний сайт інформація.

Реванш: Зеленський призначив Комарницького головою Луганської ОДА: що про нього відомо

Політолог Володимир Фесенко переконаний, що у партії "Слуга народу" справді є проблеми з деякими фігурами в партійній команді. Власне, це й призвело до зниження рейтингів партії.

Зараз рейтинг партії "Слуга народу" дещо просідає, але це об’єктивний процес, який був неминучим, – каже Фесенко. – І в "слуг" проблеми, думаю, не так зі списком, скільки з деякими кандидатами-мажоритарниками, які трошки прискорили процес зниження рейтингу пропрезидентської політичної сили. Але ще раз підкреслю: це було неминуче.

Також експерт зазначає, що праймеріз та постпраймеріз – це різні поняття, останнє є нововведенням політсили президента.

Постапраймеріз став певною альтернативою праймеріз, – уточнює експерт. – Вони дійсно хотіли зробити праймеріз, але у них просто не було часу, тому вони й заявили, що список затвердять, але будуть його ретельно "чистити". Право виключати зі списку кандидатів у партії є до 10 липня. Ось вони і вирішили цим скористатися сподіваючись трохи поліпшити свої рейтингові позиції.

Подробиці постпраймеріз у партії "Слуга народу" читайте в статті Наталії Ромашової "Очищення чи піархід: кого виключили зі списку партії Зеленського і що це означає".

Перша п’ятірка партії Слуга народу

Цікаво: Зеленський може повторити долю Ющенка, – політтехнолог


Джерело статті: “http://24tv.ua/tse_bulo_neminuche__ekspert_pro_znizhennya_reytingu_partiyi_zelenskogo_n1177053”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя