Екологічна катастрофа: Під Одесою пляж перетворився на смердюче болото (фото)

​Запах гниття прибережної флори чути ще за кілька сотень метрів до моря.

Фото:http://dumskaya.net/ Об этом сообщает horoshienovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

У приміській Крижанівці, що на Одещині, просто на пляжах массово гниють водорості. Про це повідомляє Думская, передають Патріоти України.

Кілька років тому на місцевому пляжі була споруджена буна — нібито для того, щоб захистити берег від розмивання. Проте, за словами місцевих жителів, буна спричинила справжню екологічну катастрофу.

Запах гниття прибережної флори чутно ще за кілька сотень метрів до моря. На стежці до моря всюди бруд, порожні пляшки та купи сміття. Буна йде вдалину на добру сотню метрів, а праворуч і ліворуч від неї море, схоже на болото.

"Праворуч від буни купатися неможливо. Заходячи у воду, ноги відразу занурюються в бруд і водорості. Таке відчуття, що тебе затягує в болото, тому відпочивальників праворуч майже немає. Загалом, приємного мало, це не відпочинок, ми від буни очікували інших змін", — цитує видання місцевого мешканця.

На пляжі ліворуч від буни просто біля води лежать купи водоростей. Місцеві розповідають, що спеціально навчені люди великими граблями намагаються таким чином очистити прибережні води. Смердючі купи можуть залишатися на березі по кілька тижнів. Забирає водорості трактор, який ковшем завантажує їх у причіп.Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/other/ekolohichna-katastrofa-pid-odesoiu-pliazh-peretvoryvsia-na-smerdiuche-boloto-foto-187560.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя