Ёлка вийшла заміж за Сергія Астахова

Колишня мешканка Ужгорода співачка Ёлка, що підкорила російський шоу-біз піснею «Прованс», а в Україні запам’яталася участю в шоу «Х-фактор» у якості члена журі, нині мешкає у Москві.

Та не сама, а з чоловіком – Сергієм Астаховим. Тільки не подумайте, що мова йде про відомого актора, якого нещодавно втягнули у гей-скандал:

Чоловік Ёлки Сергій Астахов є звичайним хлопчиною з Підмосков’я, який ніколи ніде не працював.

Познайомилася парочка на відпочинку багато років тому. Через 6 років випадково зустрілися, і між співачкою і "хотьковським бездільником" (так називають Сергія його сусіди з міста Хотьків) зав’язався роман.

У вересні 2010 року співачка побралася з Астаховим, але утримувати безробітного чоловіка і знімати квартиру було дуже накладно, тож довелося переїхати жити до батьків Сергія у Підмосков’я. Батько чоловіка зірки риє колодязі, мама – пенсіонерка. Жили вони дуже бідно. Тільки завдяки зусиллям невістки в оселю провели газове опалення, звели гараж і провели супутникове телебачення.

Ёлка зробила Сергія своїм адміністратором, і він став заробляти якісь гроші. Завдяки надзвичайній популярності співачки, їхні справи різко пішли в гору. Тож нині завершується будівництво котеджу для парочки голубків у Сергієвому Посаді, який хазяйка попросила обнести височезним парканом.


Источник: “http://t-pravda.net/society/culture/159729-yolka-vijshla-zamzh-za-sergya-astaxova.html?lang=ru”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя